?
StartsidaOm JädraåsFöretagFöreningarTuristinfoSamhällsinfoJädraås SKOLAKontakta ossFotoGalleri
Välkommen till Jädraås

Gästbok
Länkar

Kontakta oss

Elisabeth Henningsson Ordförande
 0297 - 451 23   elisabeth.henningsson@jadraas.se
Sirpa Kuja-Halkola Sekreterare  0297 - 453 56  sirpa.kuja-halkola@jadraas.se
Erica Högberg Kassör  070 - 397 67 14   erica.hogberg@jadraas.se
Lena Stridh vice ordförande
 0297 - 451 18 
Eva Lööke  0297 - 451 63   eva.looke@jadraas.se
Christer Lundquist  070 - 585 13 12   christer.lundquist@jadraas.se
Hanna Lindgren  0297 - 450 70 
Eija Schussler  070 - 718 50 55

 eija.schussler@jadraas.se

Johanna Engström  070 - 723 86 39  johanna.engstrom@jadraas.se
Carina Nordén  070 - 363 48 40  carina.norden@jadraas.se
Elsie-Britt Eriksson suppleant  0297 - 453 90 
Gunilla Jonsson suppleant  070-371 88 25  gunilla.jonsson@jadraas.se
Sylvia Nordqvis suppleant  070 - 170 92 23

 sylvia.nordqvist@jadraas.se

Annelie Lundgren suppleant  070 - 694 53 42

 annelie.lundgren@jadraas.se

Kaj Hammarberg suppleant  0297 - 451 65  kaj.hammarberg@jadaas.se